PRIRODA JE STVORILA ČOVEKA-ŽIVOT SOCIJALNOG RADNIKA

POČETNA
ČLANSTVO

Prestanak aktivnosti Saveza Društava socijalnih radnika Srbije doveo je do prestanka  akivnosti Pokrajinskih, regionalnih i opštinskih Društava i sekcija.

Društvo socijalnih radnika Srbije je obnovilo rad, a  Skupštine Društva od 12.05.2005. godine potvrtvrdila je opredeljenje da je obnova rada Pokrajinskih, regionalnih i opštinskih Društava i obnova rada sekcija Društva jedan od najvažnijih zadataka.

Pregled Društava koja su aktivna:

Društvo socijalnih radnika grada Novog Sada

21000 Novi Sad, Zmaj Ognjena Vuka 13

Osobe za kontakt: Kačavenda Mirjana i Ljiljana Ristić, dipl.spcijalni radnici u centru za socijalni rad grada Novog Sada.

Društvo socijalnih radnika Braničevskog i Podunavskog okruga

Predesednik društva Ratomir Nešić, tel.012/852-369

Sedište: Prostorije centra za socijalni rad Kučevo

12240 Kučevo, Svetog Save 213

Društvo socijalnih radnika Pčinjskog okruga

Predesednik društva Vukica Ćukalović, dipl. Socijalni radnika centra za socijalni rad Leskovac.

Molimo predsednike Drštava koja su aktivna a koja nisu navedena da podatke o sedištu adresi i kontakt telefonima dostave faksom ili na E mail društva.

SOCIJALNI RADNIK=ŠANSA U SVAKOJ TEŠKOĆI